לאומי קארד - רכישת הטבה/קופון - שלב 1
דפדפן זה נתמך חלקית באתר לאומי קארד. לחוויית גלישה מיטבית באתר לאומי קארד השתמש בדפדפניםאקספלורר בגרסה 8 ומעלה, פיירפוקס אוגוגל כרום.
סגור
סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה  לפרטים נוספים

סיורי חנוכיות בירושלים

1+1 החל מ-42 ₪ (תמורת פינוק) והנחת יחיד

סיורי חנוכיות חווייתיים בירושלים ובכותל המערבי
אנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויית סיורי חנוכיות בירושלים העתיקה בימי חג החנוכה. הסיורים כוללים הליכה נעימה בין בתי הרובע היהודי לאור נרות החנוכה הדולקים בפתח הבתים, הדרכה איכותית לצד מפגש עם אוצרות העבר המתגלים בכל פינה, סיור באתרי התגליות החדשות במתחם הכותל, הדלקת נרות חנוכה, קטע מוסיקלי עם נגן, סופגנייה לכל משתתף ועוד. הסיורים מיועדים למשפחות, יחידים וקבוצות מאורגנות.

לפרטים נוספים אודות הסיורים יש ללחוץ כאן

פרטים נוספים:

תאריכי סיורי חנוכיות: 2-6.12.18 ימים א'-ה', 9-10.12.18 ימים א'-ב'. 

לאחר רכישת הכרטיסים, יש לתאם את מועד ושעת הסיור הרצויים עם מוקד שירות הלקוחות בטלפון: 5958*, לא ניתן להשתתף בסיור ללא תיאום מקדים.

בשל העומס הרב, מומלץ מאוד להקדים את הגעתכם לנקודת המפגש.

ילד מגיל 3 חייב בשובר, בסיור המשפחתי, הגדרת ילד היא 3-12.

מומלץ להצטייד בלבוש חם ומותאם לרחבת הכותל המערבי.

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה

כל ההטבות שהזמנת לאטרקציה זו ימומשו בקופת בית העסק בבת אחת.

אזל המלאי להטבה זו. אנא בחר הטבה אחרת מתוך מאות הפינוקים באתר.

כל מה שצריך וכדאי לדעת על ההטבה

​פירוט הפעילות בקצרה:
אור בעתיקה - סיור לאור נרות החנוכה בסמטאותיה הקסומות של העיר העתיקה, כולל טקס הדלקת נרות חנוכה עם נגן שיבצע משירי החג.
אורות וצלילים - סיור חנוכיות מוזיקאלי בין בתי הרובע היהודי ובכותל עם מורה דרך ונגן בכלי נגינה המלווה את הסיור בשירי חנוכה וירושלים בתחנות שונות לאורך הסיור.
חנוכה משפחתי - סיור משפחתי חוויתי באתרי הכותל הכולל ביקור במנהרות הכותל, משימות לילדים, הצגה לחנוכה באולם קדום, מפגש עם נגן בשירי החנוכה וסופגניות.
אורות במנהרות - סיור במתחמי התגליות התת-קרקעיים ברחבת הכותל ובקומת המקוואות שנתגלתה מתחת למפלס מנהרות הכותל. כולל קטעי נגינה וטקס הדלקת נרות.
סיור חנוכיות ומנהרות הכותל - סיור בין סמטאות הרובע היהודי ובמנהרות הכותל המערבי. 

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנתם מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.