לאומי קארד - רכישת הטבה/קופון - שלב 1
דפדפן זה נתמך חלקית באתר לאומי קארד. לחוויית גלישה מיטבית באתר לאומי קארד השתמש בדפדפניםאקספלורר בגרסה 8 ומעלה, פיירפוקס אוגוגל כרום.
סגור
סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה  לפרטים נוספים

טכנודע

1+1 ב-48 ₪ (תמורת פינוק) והנחה ליחיד

הפארק והמוזיאון הינם מעבדה בה כל אחד יכול להיות מדען ולחקור שלל תופעות מדעיות מרתקות. טכנודע מציע: לונה פארק פיזיקאלי, לגלות את סודותיה של אלומת האור בחדר החושך, לנגן בצ'לו ענקי במתחם הצליל והקול, להשיט סירות בכוחה של השמש במתחם האנרגיה, לפתור את חידת מגדלי האנוי במתחם משחקי החשיבה ועוד.

"לגעת בחלל" לפירוט פעילות חנוכה בטכנודע לחץ כאן.

פרטים נוספים:

חגים, חול המועד וחופשים תידרש תוספת תשלום ישירות בבית העסק
ילדים מתחת לגיל 3 נכנסים חינם
טכנודע חדרה סגור בשבתות וחגי ישראל
בטכנודע מתקיימים מגוון אירועים ופעילויות נוספות, כגון ביקורים בפלנטריום ובמצפה הכוכבים, הדרכות ביח' לסימולציה רפואית ועוד (על פעילויות אלו ועוד יש להתעדכן מול בית העסק)
טכנודע חדרה נגיש ומונגש לבעלי צרכים מיוחדים
במקום חנייה חופשית לנוחות המבקרים
לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה

לשעות פעילות טכנודע

כל ההטבות שהזמנת לאטרקציה זו ימומשו בקופת בית העסק בבת אחת.

הטבות 1+1 (תמורת פינוק)  i

פריט מחיר יח' קנה קבל סה"כ מחיר
כניסה ילד/מבוגר 1+1 תוקף 14/02/2019 48
0 יח' 0

הנחות ליחיד  i

פריט מחיר יח' קנה קבל סה"כ מחיר
כניסה ילד/מבוגר תוקף 31/03/2019 29
0 יח' 0
כרטיס משפחתי – 4 כניסות תוקף 31/03/2019 110
0 יח' 0
סה"כ מחיר:0

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות